1 / 12
Hyundai I 20 1.4 CRDi,2012 g.
70.229.000 €
Денес 09:42

Карпош / Скопје

Марка:

Hyundai

Модел:

i20

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Hyundai I 20
1.4 CRDi
66kw/90ks
2012 godina

Voziloto e so FULL oprema !!
Servisna kniska !!
Garancija na KM !!

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriaka Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Volkswagen GOLF 1.9 TDI, 4x4

70229000 €

Peugeot 307 1.6 HDi,109ks,2007 god.

3650 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам