1 / 2
🎧 Bluetooth slusalki BATTY, SD, Mikrofon
650 МКД
18.05.2022 13:39

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Slusalkite se kupeni od KAM market, novi nekoristeni. Imam dve parcinja po 650 denari.
SD karticka, dugminja za play i pause, next, prev, bluetooth.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078408668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам