1 / 11
Philips sistem
50 €
Цената е фиксна
23.09.2022 11:37

Струмица / Струмица

Prodavam Philips sistem. Zacuvan. Radio i kaseta raboti super. Cd ne saka-najverojatno treba cistenje na laser. Ima aux vlez. Nemam daljinsko no site komandi gi ima na samiot sistem. cenata od 50 evra e fiksna.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
070563632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам