1 / 6
ЧОЈС-Kuka vo Pestani pred Hotel Desaret
250.000 €
23.03.2023 21:25

Охрид / Охрид

Број на соби:

8

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

720 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Pestani

Se prodava kuka na atraktivna lokacija vo Prstani (pred Hotel Desaret )pogodno za sekakov vid turisticki nameni(apartmani,restorani,...)
So vk povrsina na parcelata od 450 m2 i postiecka kuka p+1 so osnova 126m2 i kat od 126 m2 so moznost za dogradba na uste eden kat so direkten pristap na glavnata ulica

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Кука со апартмани за издавање!!!

240000 €

Чојс- Куќа Чекоштина со прекрасен поглед

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам