1 / 4
BAGAT -MASHINA ZA SHIENJE
3.000 МКД
25.03.2021 11:55

Струга / Струга

Se prodava masina za sienje odlicen unikat i dosta korisen raboti na dve funkcii na struja i na racno

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за шиење

Се продава од:

Корисник
Потврден огласувач
077821293
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам