1 / 9
MITSUBISHI COLT 1,5 AUTOMATIK PLIN OD MK
4.300 €
Цената не е фиксна
Денес 13:00

Аеродром / Скопје

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Colt

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

120000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

-1,5/ 80 kw/ 110 h.p Automatic / Plin
-Najvisoko nivo na oprema
-Kupen i redodovno servisiran vo Mak Auto Star ovlasten uzovnik za Mitsubishi, 13 servisi, servisni dokumenti vo prilog.
-Sleden servis za 3000 km. ke cini 4000 mkd.
-Skoro novi gumi.
-Niski trosoci za odrzuvanje, ekonomicno vozenje, niska emisija na gasovi.
-Dokolku nesakate da rizikuvate pobarajte me.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

M
Потврден огласувач
075428994
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам