1 / 6
shitet shtepi
50 €
02.04.2021 13:00

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

116 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2011

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Адреса:

mak.kos. brigada 7/9

per me shum info
071780644

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

omer
Потврден огласувач
071780644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам