1 / 1
TROFAST Рамка/IKEA
4.800 МКД
Со вклучен ДДВ
18.03.2021 15:41

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Код на производ: 100.914.53
Карактеристики на производот:
> Материјал: иверица
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Ширина: 99 см
> Длабочина: 44 см
> Висина: 94 см

Димензии на пакувањето:
> Должина: 120 см
> Ширина: 48 см
> Висина: 10 см
Бруто тежина: 30,54 кг

*во цената не се вклучени кутиите

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комоди

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам