1 / 5
НОВИ Nike Dry-fit штуцни бр.42-46 stucni shtucni fudbal
500 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
25.08.2022 05:21

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Чорапи

Големина:

44

Боја:

Темно сина

Достапни од 15.04 но пишете пред тоа ако сте заинтересирани и за колку парчиња.

Контакт САМО на Вибер поради често отсуство од МК.

Лесно ќе организирам превземање или праќање по Карго.

1 пар = 500 ден.
2 пара = 900 ден.
3 пара = 1300 ден.
5 пара = 2000 ден.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Marjan Bonev
Потврден огласувач
078586948
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам