1 / 11
Ford C-Max 1.6cdti 66kw 2007 god
4.150 €
10.06.2022 22:03

Делчево / Делчево

Марка:

Ford

Модел:

C-Max

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.11625

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ford C-Max 1.6cdt 66kw 2007 god

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Avto1
Bul.Makedonija bb
Потврден огласувач
070945568
Испрати Е-маил до огласувачот

Ford Fiesta 1.4dizel 50kw 2007god

3200 €

Opel Corsa 2011 god 1.2cdti 55kw

3900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам