1 / 3
toyota yaris DELOVI
1 €
30.09.2021 11:04

Македонски Брод

Марка:

Toyota

Модел:

Yaris

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

1.0 benzin ima se
tel 070 328 441

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AvtodeloviBaLe
Потврден огласувач
077390555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам