1 / 8
ПРОДАВАМ СТАН ВО АЕРОДРОМ ПОЗАДИ СЕДМИЦА - РЕНОВИРАН
860 €
Цената не е фиксна
19.03.2021 10:46

Струга / Струга

Број на соби:

3,5

Квадратура:

81 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1991

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Исток

Prodavam 3 soben renoviran stan 75+5+7m2. Tri Biseri. Cist Imoten List. Pozadi 7-ca, Aerodrom. Petti sprat (bez lift). Lociran pokraj reka Vardar so pogled kon Aerodrom i Vodno. Blizu do majcin dom, skolo, gradinka, sportski tereni, T.C. Vo najmirniot del na Opstina Aerodrom so . Sekogas obezbeden parking prostor.
Itno.
075205005 ili 075205105 Dejan

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Дејан
Потврден огласувач
075205005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам