1 / 3
Lokal vo centar Tetovo
1 €
21.01.2023 09:54

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

128 m²

Греење:

Нема

Se prodava dukanot.Se naogja nasproti OU Lirija.Moze da se raboti vednas.So lokalot moze da se kupat i cetiri parking mesta vo zgradata.Moze da se zatvori prosrorot pred lokalot i da se zgolemi kvadraturata.
Cena povolna.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Aco A
Потврден огласувач
071247471
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам