1 / 7
PRODAVAM STAN BIHACKA 1 CENTAR
1.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2021 10:58

Струга / Струга

Број на соби:

4

Квадратура:

90 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

1991

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

BIHACKA 1

Prodavam stan 90-tina m2 na Bihacka 1. 3 i pol sobi, 2 toaleta, II sprat so 2 lifta. Severo-Zapad. Polu namesten.
TOP Lokacia.
Moze i za izdavanje x300 EURO / Mesecno.
075 205 005 ili 075 205 105 Dejan.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Дејан
Потврден огласувач
075205005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам