1 / 3
LUNNARP Помошна маса
3.580 МКД
Со вклучен ДДВ
19.03.2021 11:29

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 703.990.20
Карактеристики на производот:
> Материјал: иверица
> Боја: бела

Димензии на производот:

> Должина: 55 см
> Ширина: 45 см
> Висина: 55 см

Димензии на производот:
> Број на пакет: 1
> Должина: 60 см
> Ширина: 46 см
> Висина: 7 см


Бруто тежина на : 9.64 кг

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам