Продавам куќа во Струга
10 €
02.04.2021 13:00

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

9

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Се продава куќа во Струга, приземје + 2 спрата, центар на град во близина на Проаква

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078299283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам