1 / 4
RACKA/HUGAD Двоен корниз 210-385 см
2.670 МКД
Со вклучен ДДВ
19.03.2021 11:40

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 699.292.47
Карактеристики на производот:
> Материјал: челик, полипропиленска пластика
> Боја: црн

Димензии на производот:
> Мин. должина: 210 см
> Макс. должина: 385 см

Вклучени производи:
HUGAD корниз 210-385cm, црна (50217139) -1бр
RACKA корниз 210-385cm, црна (70217157) -1бр
RAFFIG крајник за корниз 2бр к-т (20219936) - 1бр
BETYDLIG држач за корниз, црн (50219893) - 3бр
BETYDLIG држач за ѕид / таван, (60217228) - 3бр

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Корнизи

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам