1 / 2
Velosiped BONANZA ekstra sostojba ..
4.000 МКД
28.08.2021 14:28

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

18 "

Velosipedot e dobro zacuvan moze da se proba i vidi !!Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

OGLAS !!!
Потврден огласувач
071381609
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам