1 / 12
Touareg 3.0tdi
21.400 €
08.07.2022 20:58

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

3.0 TDI 245 ps
4MOTION
8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC
2012 GOD
214.000 KM
BI XENON LED SVETLA
PARKING SENZORI
19” ALU BANDASI
PANORAMEN KROV
KOZEN INTERIER
GREACI VO SEDISTA
NAVIGACIA NA TOUCH
RADIO CD MMI
KLIMATRONIK
TEMPOMAT
VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA MOZE DA SE PROVERI VO BILO KOJ SERVIS PO VASA ZELBA
KOLATA E NA MK TABLICI
MOZE ZAMENA SO REALNI CENI
070236554

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Peci
Потврден огласувач
070236554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам