1 / 3
zvucnici ( sp - 380 ) multimedija speaker
По Договор
25.07.2022 11:42

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi zvucnici kmpet vo kutija za kopjuterska ili laptop namena. Site karakteristiki za zvucnicite gi imate na kutijata. Cena po dogovor.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
078 497 910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам