1 / 12
TWINS house- Se PRODAVA -KUKJA so dvor od 460m2 vo AJD.MAALO
341.990 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.08.2022 14:31

Тетово / Тетово

Број на соби:

9

Квадратура:

270 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

180 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

1990

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

AJDUCKO MAALO

Se PRODAVA Kuka so dvor od 460m2 vo
Ajducko Maalo.

Kukata e na tri sprata((prizemje i dva sprata + podrum )) od koi sekoj po 90m2 + dvor od 188m2+121m2 pod zgrada)).

Kukata e vo dobra sostojba i moze da se zivee vo istata.
----------------------------------------------------------------
>>>>>> >> cist imoten list <<<<<<<<<
----------------------------------------------------------------

<< Ima prostor za mal dogovor okolu cenata >>

Za poveke informacii :

E-MAIL > twins.house.re@gmail.com
TEL : 070/240-559 ,078/240-558

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

TWINS house-Agencija za nedviznosti-TETOVO
Потврден огласувач
070/240-559
078/240-558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам