1 / 12
MAN 41.480 TGA 8x4 Meiller Kipper
По Договор
30.01.2023 09:44

Скопје Центар / Скопје

Site novi gumi
Novi buferi
Novi gurtni
Novi dobosi i ključevi
Smeneto ulje i filter,filter za vozduh,nafta,kabinski
Bez lufti bez korozii kamion stegnat spremen za rabota
Electronic valve breaking 6 stepeni
ZF menjac
EURO 4
2007 Godina
Klima (100% funkcionalna)
Meiller Kipper sanduk bez korozija neošteten
Zaden kapak na hidraulika
Mehanička cerada
Kamion vo perfektna sostojba

070 245 782
070 245 782
070 245 782

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

...
Потврден огласувач
071268539
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам