1 / 2
LOTE Фиокар со 3 фиоки/IKEA
2.870 МКД
19.03.2021 15:04

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 502.937.22
Карактеристики на производот:
> Материјал: челик, пластика
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Ширина: 55 см
> Длабочина: 36 см
> Висина: 62 см

Димензии на пакувањето:
> Должина: 76 см
> Ширина: 40 см
> Висина: 11 см
Бруто тежина: 6.62 кг

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комоди

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам