1 / 12
Се продава викендица од 100м2 + 2000м2 дворно место
33.000 €
19.03.2021 16:21

Берово / Берово

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

2000 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Туристичка населба Абланица

Се продава викендица од 100 м2 + 2000м2 дворно место. Викендицата располага со дневен престој, кујна, веце, помошна просторија (склад за дрвја) и 3 соби. Викендицата има нов приклучок за струја (скапа/ефтина) со автоматски осигурувачи и сопствен извор на вода со хидрофор. За повеќе информации контакт тел. 078446357 Драган.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Драган
Потврден огласувач
078446357
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам