1 / 3
KLUB MASA I STOLOVI
8.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2021 17:39

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

kostenovo drvo ili po poracka dab

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава / Можна е замена од:

Mladen
Потврден огласувач
070339553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам