1 / 7
Се издава дуќан во Старата чаршија во Битола
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.07.2022 18:47

Битола / Битола

Квадратура:

13 m²

Греење:

Струја

Се издава дуќан од 13 м2 во Старата чаршија во Битола на прометно место во близина на чешмата

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

TB
Elpida Karamandi 2
Потврден огласувач
078319795
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам