1 / 9
4 Pin PWM Cooler Fan HUB Splitter RGB
299 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.05.2023 10:14

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Motherboard 1 to 10pin fan 4 Pin PWM Cooler Fan HUB Splitter Extension 12V Power Supply Socket PC Speed Controller Adapter RGB

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
075775886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам