Gradezno neizgradeno zemjiste vo nas.Novo Selo-Shtip
42.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.11.2022 06:47

Штип / Штип

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezno neizgradeno zemjishte so povrshina od 4000m2 vo naselba Novo Selo, mesnost narecena "Meri". Zemjishteto e urbanizirano za izgradba na semejni zgradi. Momentalno 1500m2 od povrshinata e lozje i 2500m2 ovoshtarnik. Ima voda na povekje mesta na placot. Za poveke informacii javete se na 078357181

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Kontakt
АСНОМ 28
Потврден огласувач
078216640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам