1 / 1
nov gejmerski laptop lenovo i5 -6ta gen. so AMD R7 2GB DDR5
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2022 14:06

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

prodavam nov ultra slim gejmerski laptop i5- 6ta generacija so 2 graficki intel HD 520 i AMD radeon R7 2GB DDR5 RAM do 32GB, HDD 1TB, ima 3 USB porti 3.0 i drugoto e se standardno. baterija drzi 8 saati

moze zamena za telefon ili laptop

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

daniel
Потврден огласувач
071494442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам