1 / 1
Aoas Gaming Headsets
1.400 МКД
27.09.2022 14:49

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔵 Aoas Gaming Headsets 🔵
🟩Професионални спортски слушалки со сендирекциски микрофон со висока чувствителност и технологија за намалување на бучавата во позадина. Груба и не-деформабилна, со удобна, стабилна и лесна лента за на глава што автоматски се прилагодува за да одговара на обликот на вашата глава.
🟩Kufje sportive elektronike profesionale me një mikrofon shumëdrejtues me ndjeshmëri të lartë dhe teknologji të zvogëlimit të zhurmës në sfond. I thyer dhe jo i deformueshëm, me një shirit koke të rehatshëm, të qëndrueshëm dhe të lehtë që rregullon automatikisht për t'iu përshtatur formës së kokës tuaj.
____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Слушалки , Headsets

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

FURY WILDCAT HEADSET

599 МКД

Fury Gaming Warhawk

790 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам