1 / 4
STRAFOVI ZA KAMJON.
По Договор
21.03.2023 11:39

Делчево / Делчево

Strafovi za kamjon.
Debelima na strafot 22mm.
Dolzina 10 cm.
Komplet so matica
27 kluc. Gi faka.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
070450690
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам