1 / 2
Centrometal Kotel / Pecka na Peleti
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.04.2021 11:23

Кисела Вода / Скопје

Se prodava kotel / pecka na peleti so piklucok pumpa i ekspanzionen sad. Kotelot / peckata e vo odlicna sostojba. Korisna toplinska energija od 20 - 35KW.

Povekje detali na sledniov link: https://www.centrometal.hr/portfolio/cm-pelet-set-14-90-kw/

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Пелети

Се продава од:

Goce Stanoeski
Потврден огласувач
075228564
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам