1 / 4
Casovnik Kapten & Son
4.000 МКД
12.12.2021 22:54

Битола / Битола

Prodavam zenski casovnik kupen vo Germanija go prodavam za 4000denari.
Nov e, nema nikakvo ostetuvanje si raboti normalno.
Za poveke info 076-377-540

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Valentin
Потврден огласувач
071 261 695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам