Продавам стан
40.000 €
01.08.2022 12:08

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

67 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Се продава стан-ИТНО ПОРАДИ ЗАМИНУВАЊЕ ВО СТРАНСТВО. ОДЛИЧНО СОЧУВАН
Телефон за контакт:071/254-828
Во зградата на Словенија Лес

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Јонче
Потврден огласувач
071254828
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам