Се продава барака
75.000 €
Цената не е фиксна
20.03.2021 14:13

Аеродром / Скопје

Се продава барака близу трговскиот нас. Лисиче.
Во цената е вклучен објект од 75 m2, двор 220 m2 и уште еден објект/гаража/шупа 20m2 со маркица за доградба.

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

QWS_089
Потврден огласувач
072 314 255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам