1 / 6
Fiat Stilo1.6 16v benzin plin
1.850 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.01.2023 11:47

Велес / Велес

Марка:

Fiat

Модел:

Stilo

Година:

2002

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Od oprema poseduva
El. Na prozori
Klima funkcionira
ASR
AIR BAG
ABS
CITY VOLAN
ESP
DALECINSKO ZAKLUCUVANJE
BORD COMPJUTER

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

kire
Потврден огласувач
075462552 071325082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам