1 / 1
Ливада/пасиште во Берово, Ратевски ливади
20 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2021 18:10

Берово / Берово

Квадратура:

12008 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава ливада/пасиште во Берово, Ратевски ливади.
Граничи со патот Берово - Струмица и Ратевска река.
Вкупна површина 12008 м2.
Идеално место за рибник или за комплекс за одмор.
Цена по договор.

Контакт податоци:
Јордан
тел. 077 511 880

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
072309725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам