1 / 8
KOLIBRI чамци морска варијанта DSL
59.000 МКД
24.07.2021 15:29

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Колибри чамците DSL се морска серија на чамци во должини од 3.3m 3.6m,4m и 4.5m изработени од петслоен армиран PVC материјал walmex mehler germanija. За сите чамци има дополнителна опрема. Можност за плаќање на рати преку iute credit аплицирањето е преку Hobby market Делчево. Опис и цена на сликите или за подетално на веб страната hobbymarket.com.mk или Facebook страната Hobby market Delcevo tel 072714474 Горан

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Гумени бродови

Се продава од: Претпријатие

Hobby market
Потврден огласувач
072714474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам