1 / 3
SE IZDAVA DUCAN VO CENTAROT NA KAVADARCI
По Договор
15.06.2021 09:08

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

35 m²

Греење:

Струја

Se izdava ducan vo centarot na kavadarci povolen za frizernica kancelarii itn...

Info na +38970265605 Mile

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
078324692
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам