1 / 5
Kukja vo Berovo
35.000 €
20.03.2021 20:33

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

15

Квадратура:

273 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

380 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Berovo

Se prodava kukja vo Berovo,faza karabin. Prekrasen pogled na cel grad. Kontakt tel.071 630 946.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071630946
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам