1 / 12
Opel Astra 1,7 CDTI 2006 godina, registrirana I servisirana
3.500 €
26.06.2021 14:53

Делчево / Делчево

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Astra 1,7 CDTI 2006godina
-registrirana
-servisirana komplet
-4 novi gumi
-so atest kuka vpisana vo soobrakjajna
-so najvisko nivo na oprema - Kosmo.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

...
Потврден огласувач
071267536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам