1 / 4
Prodavam ekran display za laptop 15.4"
1.200 МКД
Цената е фиксна
19.07.2022 10:21

Штип / Штип

Prodavam ekran display za laptop 15.4 kompltno ispraven so inverter

Cena 2000 denari, modelot na slikata
Moze zamena za sistem zvucnici ili slicno

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
077741412
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам