1 / 4
PRAVOSMUKALKA ZEPTER PWC-100
1 МКД
02.02.2023 20:56

Кисела Вода / Скопје

Se prodava pravosmukalka od Zepter PWC-100 pravosmukalkata ne e mnogu koristena raboti perfektno,pravosmukalkata e na voda lesna za koristenje i odrzuvanje

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
072258258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам