1 / 10
Citroen C4 1.6 HDI 90ks
3.200 €
23.09.2022 10:40

Битола / Битола

Марка:

Citroen

Модел:

C4

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

CITROEN C4 1,6 HDI 90 KS 2005 , KUPEN OD PRV GAZDA OD SLOVENIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE PROVERI VO SEKOE VREME, ZELEN KARTON, EURO KUKA!!! CELA GOD REGISTRIRANA..FULL OPREMA:
- CLIMATRONIC - DVOZONSKI
- SERVO KOZEN VOLAN SO KOMANDI
- BOARD COMPUTER
- ELEKTRIKA NA STAKLA
- ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO
- ABS KOCNICI
- 6 AIRBAGS
- ESP KONTROLA NA PROLIZGUVANJETO
- SENZOR ZA DOZD
- SENZOR ZA SVETLA

- SVETLA ZA MAGLA VO BRANIK

- RADIO CD SO KOMANDI NA VOLAN I MP3


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
076254809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам