1 / 5
Iveko euro kargo 2002 god so rampa
По Договор
02.05.2022 21:47

Јегуновце / Тетово

se prodava kamion iveko euro kargo 2002 god tovarno furgon kamionot e so rampa za utovar i istovar redovno odrzuvan vo dobra sostojba
pominati 320000 km tel za kontakt
070224455 dusko

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

gorgi
Потврден огласувач
070806973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам