1 / 4
Patiki, kopacki...
10 МКД
18.05.2022 11:58

Аеродром / Скопје

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

36

Боја:

Светло сина


1.Karrimor detski cizmi br. 36 cena 1200 den.
2. Walkmaxx sporty 2.0 patiki beli cena 1200 den.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071360060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам