1 / 1
SE IZDAVA POD KIRIJA TEL. 077399120
По Договор
21.03.2021 15:16

Струга / Струга

Квадратура:

136 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Amer
Потврден огласувач
077399120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам