1 / 1
Bakaren kabel 4x10mm
250 МКД
21.03.2021 15:28

Струга / Струга

Samonoseci bakaren kabel 4x10 mm 100m. 250 den metro.

Категорија: Останато

Се продава од:

Gjoko
Потврден огласувач
078522609
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам