1 / 3
Мед и Конфекциски Машини за Шиење
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2021 20:07

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Екстра квалитетен ливадски мед од недопрена природа во кристализирана состојба од 2019 год. Може и на големо и цела линија конфекциски машини, обични, рупичарка, копчарка, оверлок, пиќерка, двоигловка, котел со две преси за пеглање. (Машините се користени 6 месеци)

-Тони Кратово

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Тони
Потврден огласувач
071210804
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам