1 / 9
CUBE REACTION GTC CARBON 27.5/ KAKO NOV
930 €
Цената не е фиксна
30.06.2022 21:12

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

18 "

РАМ . GTC CARBON Twin Mold Monocoque Technology, ARG2, Tapered Headtube, PressFit BB, X12, Integrated Cable
ГОЛЕМИНА . 27.5/ 18"
АМОРТИЗЕР .Manitou M30 Air, Remote Lockout, 100mm
ШТЕМ .CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm
ЗАДЕН МЕНУВАЧ .Shimano XT RD-M8000-DSGS, ShadowPlus, 11-Speed, Direct Mount
ПРЕДЕН МЕНУВАЧ .Shimano XT FD-M8020-D, Direct Mount, Side Swing
МЕНУВАЧИ . Shimano SLX SL-M7000
КОЧНИЦИ . Shimano BR-M315, Hydr. Disc Brake (180/160)
ПРЕНОС .Race Face Ćffect SL 36x26T, 175mm
КАСЕТА .Shimano SLX CS-M7000, 11-42T
ЛАНЕЦ , KMC X11
ГУМИ , Schwalbe Tough Tom, Active, 2.25
СЕДИШТЕ , Cube Active 1.1
ТЕЖИНА , 11.95 kg

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

vladimir
Потврден огласувач
070397510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам